Vélemények dr.Sárdi Krisztináról>>>
Rendelés típusa:
Belgyógyász és gasztroenterológus szakorvosként több mint 20 éve foglalkozom az emésztőszervi panaszok, betegségek diagnosztikájával és terápiájával. Betegeim kivizsgálásnak középpontjában ételallergia-, ételintolerancia vizsgálatok, hasi ultrahang és endoszkópos vizsgálatok (gyomor és vastagbél tükrözés) végzése áll. A hozzám fordulók mindig személyre szabott kezelésben részesülnek, melynek elengedhetetlen része a táplálkozási tanácsadás is.
A doktornő csak felnőtt betegeket fogad!
hasi fájdalom,
puffadás,
hasmenés,
székrekedés,
hányinger,
gyomorégés,
teltségérzés,
kellemetlen lehelet,
nyelési zavar,
fogyás,
vashiányos vérszegénység
fejfájás,
fáradékonyság,
rekedtség,
tartósan fennálló köhögés,
hajhullás,
bőrtünetek,
ízületi panaszok
1994. Általános orvosi diploma - Semmelweis Orvostudományi Egyetem Általános Orvosi Karán summa cum laude minősítéssel
2002. Gasztroeenterológia szakvizsga
2000. Belgyógyászat szakvizsga
Magyar Gasztroenterológusk Társasága
Magyar Belgyógyászok Társasága
Magyar Orvosi Kamara
A két betegség közti különbségek és hasonlóságok gyakran keverednek a köztudatban, pedig lényeges eltéréseket találunk mind a kiváltó okok, mind a kezelés terén. Dr. Hidvégi Edit, a Budai Allergiaközpont gasztroenterológusának segítségével összegyűjtöttük a témával kapcsolatos legfontosabb tudnivalókat.
További véleményekMindenki kedves volt, most különösen a koronavírus járvány miatti bizonytalanság idején ez talán még fontosabb, hogy magabiztos de kedves fellépés legyen. A Doktornő szakszerűen kezelte a problémámat és úgy érzem el tudok indulkni a gyógyulás útján! Örülök neki, hogy eljöttem Önökhöz a járvány ellenére.
Rengetegen szenvednek a beltéri allergének (háziporatka, penész, állatszőr) kiváltotta panaszoktól, amelyek állandó irritatív hatásuk miatt jelentős szerepet kapnak az allergia súlyosbodásában és asztmává alakulásában is. A penészgombák általában nem jelentenek egészségügyi kockázatot, ám meglévő asztma esetén súlyosbíthatják panaszainkat – hívja fel a figyelmet dr. Mezei Györgyi, az Allergiaközpont gyermektüdőgyógyász, allergológus szakorvosa.
2025 februárjától kizárólag olyan ételek készülhetnek a közétkeztetésben, amelyeknél nem használtak diót, mogyorót vagy a szezámmagot. Dr. Balogh Ádám, az Allergiaközpont csecsemő- és gyermekgyógyásza, allergológusa foglalta össze az anafilaktogén allergénekkel kapcsolatos tudnivalókat, és mutatott rá annak jelentőségére, hogy a közoktatási intézmények menzáján többé nem kell tartani a véletlen diétahiba okozta akár életveszélyes következményétől.